Ocakbaşı Programı

Sevgili Dostlar,

Ocakbaşı komitemizin yaptığı çalışma sonrası kesinleşmiş Ocakbaşı programı aşağıda yayınlanmıştır. Ocakbaşı komitesi önerisi doğrultusunda;

1 ) Ev sahiplerinin, ocakbaşi düzenleyecekleri hafta başinda, tüm misafirlerini arayarak hatirlatma ve davet etmeleri vede ev adreslerini paylaşmalari, önem taşimaktadir.

2 ) Misafirlerin, son anda oluşan mazeretleri nedeniyle katilamayacaği ocakbaşi toplantilari olmasi halinde, hem ev sahibini hemde ocakbaşi komitesini bilgilendirmeleri gerekmektedir.

3 ) Ocakbaşina katilacak misafirlerin, mazeretleri nedeniyle katilimlarinda eksiklik olmasi halinde; ev sahibi veya ocakbaşi komitesi tarafindan, yerlerine başka misafirler organize edilecektir.

4 ) Ocakbaşi toplantilarinda, misafirler eşleri ile katilim yapacaktir. Ev sahipleri, arzu ettikleri başka misafirleri de, listeye ilave olarak davet edebilirler.

5 ) Misafirlerin, ocakbaşi evsahiplerine giderken hediye götürmemeleri veya bir hediye götürmelerini arzu ediyorlar ise o hediyenin bir kitap olmasi önerilir.

Rotaryan sevgi ve saygilarimizla /
Osman Cömert / ocakbaşi komitesi

Ocakbaşi statüsü dişinda tüm kulüp üyeleri davetli / 32 aile